vrh A

*28.04.2007, ráno medzi 630 a 900

        Archie, Aaron, Armin Black               Anaya Black, Aylin Blue          

Dlho očakávané šteniatka zo spojenia Carneval z Dřevěné chaloupky x Afra Vulpecula a prvé blue-merle šteniatko - Aylin Blue Malá Magura

Archie Black Malá Magura

narodil sa ako najmenšie šteniatko. Absolvoval výstavu v triede dorastu s hodnotením N a potom rástol a rástol, až dorástol, na výšku tesne nad 40 cm. Doma zostal do deviatich mesiacov, kým našiel tú svoju rodinku blízko Trnavy a získal možnosť občas tráviť čas s malým bratom Arminkom.

Aaron Black Malá Magura

bol veselý šinter, pri odchode k rodine najväčší zo psíkov. Mal nahradiť strateného šeltiačika, ale našťastie sa stal jeho kamarátom. A tak dvor v Sládkovičove strážia dvaja trikoškovia.

Armin Black Malá Magura

bol pri narodení očividne najväčší. Zjavne to nič neznamenalo, lebo ostal krásnym malým psíčkom. Akurát jeho malé ušká si nedali povedať a postavili sa. Tým ho odsúdili na ocenenie VD na absolvovanej výstave.

Anaya Black Malá Magura

táto malá čertica si budúcich pánov vybrala sama. Pre jednu zo sučiek si prišlo dievčatko s maminou so Senice a jej boli také sympatické, že sa im sama od seba líškala, až kým sa nerozhodli pre ňu. Škoda len, že nemám o nej žiadne novšie informácie či fotky.

Aylin Blue Malá Magura

neposedný nezbedník s prekrásnymi modrými očkami. Ajka mala tú smolu, že ešte ako šteniatko pri úraze v novom domove o jedno prišla. Už splnila podmienky na uchovnenie a snáď sa raz budem tešiť pohľadom na jej šteniatka v ChS Anpetuwi zo Šaštína-Stráží https://www.anpetuwi.eu .