vrh C   

*26.05.2009, popoludní medzi 1400 a 1700

Callie, Cecilly, Candy, Caira, Cyrus 

 

Callie Blue Malá Magura

bola hádam vždy živé striebro. Aj fotky som vybrala také, ktoré priam vystihujú jej čertíkovskú povahu. Mozgové závity sa v jej šikovnej hlavičke zastavili len keď spala. Samozrejme má aj normálnejšie fotky, napríklad na stránke https://www.seltie.estranky.sk/ , ale nemohla som sem nedať jej úsmev, ktorý mi Lilly "poslala" z Košíc.

 

Cecilly Blue Malá Magura

Táto povahovo jemná dáma, odcestovala na Vsetín a okrem svojej rodiny, robí spoločnosť aj staršej tricolornej šeltičke Bessy. Jej mladý pán sa plánoval s ňou trošku venovať agility. Ako jeho plány dopadli netuším, lebo sa mi už dosť dlhú dobu neozvali. 

 

Candy Blue Malá Magura

patrila od narodenia k tým "žravejším" šteniatkam. V siedmich týždňoch bola, svojou váhou 28OO g, skoro 2x taká ťažká, ako najmenší drobček Cairuška a takmer o kilo ťažšia, než všetci ostatní. Neviem na akej výške zabrzdila rast a len dúfam, že ešte v limite.

 

Caira Black Malá Magura

-milý premýšľavý drobček. Rada si bláznenie svojich súrodencov najprv odsledovala a potom sa do neho s plnou vervou a účinne zapojila. Išla robiť spoločníčku príjemnej dievčinke do Devína. Nemám o nej správy, ale verím, že všetko je tak ako má byť. Môj dôvod je možno infantilný, ale táto slečna bola a naďalej je jediným cudzím človekom, od ktorého si moja Šelina vyžadovala pohladenie.

 

Cyrus Blue Malá Magura

narodil sa takmer rovnako malinký ako Cairuška, ale do ôsmich týždňov dobehol v raste obe o čosi väčšie sestričky "Lillynky". Do svojho nového domova v Dolnom Piali odišiel Cézar ako posledný a nám zas ostal prázdnejší dom. Narástol na krásneho psíka jemnejšej kostry. So svojimi majiteľmi pochodil vcelku úspešne niekoľko výstav, bol uchovnený a rekreačne sa venujú agility.