vrh B

*02.02.2008, podvečer medzi 1700 a 2000

            Blue Boy, Boston                             Biggi, Bizzi, Blueberry

 

Blue Boy Malá Magura

najväčšie a "večne hladné" šteniatko. Zároveň aj veľmi aktívny psík a preto má veľmi málo nerozmazaných fotiek, na ktorých je aj trošku bližšie a celý. Napriek tomu, že som sa snažila, aby sa "neprežieral", bol vo veku 6 týždňov o viac ako kilo ťažší ako malé sestričky Biggi a Bizzi. V novom domove okrem toho, že naďalej veľmi rástol, dostal aj nové meno. Takže ak v Piešťanoch zazriete skoro-kóliu, tak to je Deny.

Boston Malá Magura

aj Bostonko je Deny, akurát že pri Žiline. Ani jeho terajšie fotky bohužiaľ nemám, ale minulé leto sa zastavili jeho majitelia, keď mali náhodou cestu okolo. Najviac ich zaujala Bessy, lebo sa im na neho veľmi podobala. Až keď ma na to upozonili, uvedomila som si to aj ja.

Biggi Malá Magura

malá, šikovná a fotogenická. Má hádam najviac krásnych šteniatkovských fotiek. Šikovnosť jej zostala a keďže má rovnako šikovnú aj majiteľku, tak ako dvojročná už pretekala v A2 kategórii. Ako relax spolu trošku robia aj dogdancing. Teraz už majú v pláne prvý vrh vo vlastnej ChS Oderské vrchy https://www.oderskevrchy.wz.cz/ Novinky sa dajú nájsť aj na https://www.biggi.xf.cz/

Bizzi Malá Magura

takmer ako dvojča s Biggi. Boli veľmi podobné povahou aj vzrastom, akurát Bizzinka zostala v tvári trošku tmavšia. Milou povahou si získala všetkých členov svojej novej rodiny a ten krásny výhľad na Tatry z polí a lúk v okolí Kežmarku jej priam závidím.

 Blueberry Malá Magura

spolu s Bostonkom ostali doma trošku dlhšie, ale keďže sa občas stretávame, tak ostala tak trošku aj moja. Aspoň Berrynka ma teda do svojej svorky stále radí. Keď sme spolu cestovali na výstavu, tak som bola jej a Vali si mohol "labu lízať". V aute ho ku mne ani nepustila. Je prvou Junioršampiónkou a aj prvou matkou z našich odchovov. Stretnúť ju môžete v Banskej Bystrici, ale niekedy aj v Prievidzi.